Kullanım kolaylığı, estetik ve kaliteyi, doğal görünümü altında birleştiren Stila Touch her detayında farklılığını ortaya koyuyor. Yırtılmaya ve sürtünmeye karşı dayanıklılığı ile ilk günkü görüntüsünü uzun süre koruyabilen Stila Touch, ayrıca nano-teknolijik uygulamalar sayesinde özel kullanım ihtiyaçlarına cevap verebilir.  
 

Oligo

Stilla Touch

Naturally

Allecsa

Moon

Velveteen


   
   
 

Kumaşa dökülen sıvıların pamuklu bir bez yardımı ile kolayca temizlenmesini sağlar.Uygulandığı yüzeyde sıvının kolayca akıp gitmesini sağlar ve buna bağlı olarak kumaş kendi kendini temizleme özelliği kazanır.

 

Zaman ve enerjiden tasarruf sağlayan kolay temizlenebilme özelliği ile kahve,çay,kırmızı şarap, ketçap,mayonez, toz, kalem lekesi gibi lekeler kumaştan rahatça temizlenmektedir.Temizlik işlemi kumaş üzerindeki lekeye uygun olarak yapılmalıdır.

 

Yıkamada boyut değişimi tekstil materyallerinde önemli bir kalite kriteridir. Bu özellik kumaşlarda çekme dayanımının kabul edilebilir değerler arasında kalmasını sağlar ve kumaşlarınız ilk günkü formunu korur.

 

İnsan ve çevre sağlığına uygun üretim proseslerine ilişkin kriterleri yerine getirmektedir.

 

Martindale aşınma test metodlarında 75.000 ve üzeri değerlerde yüksek dayanım sağlar.

 

Kumaşa tutunan kokulu mikrokapsüller kumaşı kullanırken oluşan sürtme ve basıncın etkisi ile kırılarak etrafa yayılır. Sadece kullanım sırasında yayılan koku etkisini uzun süre korur ve 10 yıkamaya etkisini sürdürür.