Süetin ipeksi dokunuşunu nano-teknoloji ile birleştirdik ve Naturally olarak sizlere sunduk. Naturally seçkin ve asil dokusu ile farklı mekan düzenleme seçeneklerinde kullanıcısının özgürlüğünü artırırken, compacter özelliği ile de formununda herhangi bir değişiklik olmadan ilk günkü halini korur. Ürünümüz insana ve doğaya zarar vermeyen nanoteknoloji uygulamalari sayesinde çok fonksiyonlu hale getirilebilir.  
 

Oligo

Stilla Touch

Naturally

Allecsa

Moon

Velveteen


   
   
 

Kumaşa dökülen sıvıların pamuklu bir bez yardımı ile kolayca temizlenmesini sağlar.Uygulandığı yüzeyde sıvının kolayca akıp gitmesini sağlar ve buna bağlı olarak kumaş kendi kendini temizleme özelliği kazanır.

 

Zaman ve enerjiden tasarruf sağlayan kolay temizlenebilme özelliği ile kahve,çay,kırmızı şarap, ketçap,mayonez, toz, kalem lekesi gibi lekeler kumaştan rahatça temizlenmektedir.Temizlik işlemi kumaş üzerindeki lekeye uygun olarak yapılmalıdır.

 

Yıkamada boyut değişimi tekstil materyallerinde önemli bir kalite kriteridir. Bu özellik kumaşlarda çekme dayanımının kabul edilebilir değerler arasında kalmasını sağlar ve kumaşlarınız ilk günkü formunu korur.

 

İnsan ve çevre sağlığına uygun üretim proseslerine ilişkin kriterleri yerine getirmektedir.

 

Mükemmel yumuşaklık ve ipeksi bir dokunuşa sahiptir.

 

Martindale aşınma test metodlarında 75.000 ve üzeri değerlerde yüksek dayanım sağlar.